Антониа Гигоска откри дека е бремена, а и верена

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Антониа Гиговска на својот 22 роденден ги воодушеви фановите со прекрасните вести кои ги сподели.

Имено, пејачката објави дека таа и нејзиниот партнер очекуваат дете.

– Долго време молчевме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас. Малечко мое. Отсега секој мој роденден ќе го славиме заедно. Погодете кој ќе стане мајка… Што мислите, машко или женско е? Ние веќе знаеме – напиша Гиговска во описот на фотографиите.

 

 

Пејачката откри и дека нејзиниот избраник ја запросил, но и дека сам го избирал вереничкиот прстен.

– Прстенот го бирал сам. Умирам од среќа. Си славам. Роденден, бебче, прстен, сè – додава Антониа во објавата.

Нејзиниот избраник е музичарот Роберт Спасенцоски, познат под прекарот Џокер, е дел од нејзниот бенд, и сме ги виделе на доста заеднички видеа на социјалните мрежи. Инаку, тој е син на популарниот фолк музичар Боби Спасенцоски.

 

 

До пред неколку месеци таа беше во врска со Иван, фронтменот на Либеро Бенд, а по прекинот на врската со него беше ангажирана со голем број на настапи. За приватниот живот одбегнуваше да коментира.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Гори меѓу Миладиновци и ОКТА

Центарот за управување со кризи информира дека вечерва во 19:05 часот на бројот 112 бил пријавен пожар помеѓу селото Миладиновци и рафинирија ОКТА во...

Ковачевски: Очекувам Бугарија да ги пронајде вандалите

Премиерот Димитар Ковачевски најостро го осудува вандалскиот чин, на каменување на македонскиот клуб „Никола Јонков Вапцаров” во Благоевград. Тој преку својот Фејсбук профил, порача...

ВМРО-ДПМНЕ го осуди демолирањето на македонскиот клуб

ВМРО-ДПМНЕ најостро го осудува демолирањето на македонскиот клуб во Благоевград.„Вандализмот не е добрососедство и не може да биде. Негирањето на Македонија, но и на...

Moda

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...

Како да купите нова облека, така што всушност ќе ја носите и нема да седи само во плакарот

Словенците никогаш не носат речиси третина од облеката што ја купуваме. Проверивме како да купиме нова облека, така што всушност ќе ја носиме и...

Уште една ќерка на познати родители е нова ѕвезда на модното небо

Изгледа како вчера – целата светска јавност зборуваше за необичниот избор на името на Гвинет Палтроу и Крис Мартин за нивното новороденче, Епл. Но, тоа...
spot_img
spot_img
spot_img