2.9 C
Ohrid
Wednesday, February 1, 2023

Американскиот пејач Шон Мендес е фотографиран со докторката Џозелин Миранда на влезот од неговата куќа во Западен Холивуд

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Американскиот пејач Шон Мендес (24) е фотографиран со докторката Џозелин Миранда (51) на влезот од неговата куќа во Западен Холивуд.

Долго време се шпекулира дека Мендес и Миранда се во врска, а овие фотографии само ги подгреваат тие гласини.

Наводниот пар пристигнал во куќата на славниот пејач, а многу странски медиуми шпекулираа дека Миранда донела работи за да преноќи кај Шон.

 

Гласините околу нивната врска започнаа во јуни минатата година кога беа фотографирани заедно на ручек, а таа со години беше киропрактичарка и докторка на Мендес на неговите турнеи, концерти и настапи. Меѓутоа, и покрај тоа што често се забележани заедно, тие не ја потврдиле врската.

Миранда, поради нејзината специјализација во биомеханиката и биодинамиката, е многу позната меѓу американските пејачи, актери и спортисти, а нејзините медицински услуги ги користеле Џастин и Хејли Бибер, Кендал Џенер, Џастин Тимберлејк, Омар Аполо, Блејк Грифин…

 

 

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

(ЕКСКЛУЗИВНО) Држи ли ЈО Охрид во Притвор невино лице за да се задоволи б’лгарската мегаломанија???

Христијан Пендик(ов), лице за еднократна употреба во б’лгарската мегаломанија, стана една од најозборуваните личности која служи за поткусурување на големобугарските аспирации кон Македонија. Но, што...

Покојниот крал на попот ќе го игра неговиот внук Џафар Џексон

Американскиот режисер Антоан Фуква го пронајде главниот актер за неговиот планиран филм за животот на поп ѕвездата Мајкл Џексон. Главната улога во филмот Мајкл...

Затворениците во САД ќе можат да си ја скратат казната со донирање органи

Затворениците во американската сојузна држава Масачусетс ќе можат да ги намалат затворските казни за најмалку два месеци доколку донираат коскена срж или органи. Доколку законот...
spot_img
spot_img
spot_img