16.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022

Алекс Родригез викендов уживал на јахта во Капри, Италија, со својата нова девојка, фитнес моделот и инфлуенсерка Кетрин Паџет

НАЈЧИТАНО

Иконата на бејзболот Алекс Родригез (46) викендов уживал на јахта во Капри, Италија, со својата нова девојка, фитнес моделот и инфлуенсерка Кетрин Паџет (25). Тој ги покажал и своите фотографски способности, фотографирајќи ја Кетрин во бикини.

Кетрин притоа го покажа своето неверојатно тело во зелено бикини, своите најдобри адути додека му позирала на Алекс, а тој уживал во погледот.

 

 

Претходно биле видени како разменуваат бакнежи во ноќен клуб. Очигледно е дека и Алекс ја преболел Џеј Ло. Насмеан и расположен уживал со новата девојка во одморот.

 

Џенифер и Алекс раскинаа минатата година, а нејзината романса со Бен Афлек (49) оттогаш е главна тема. Џенифер ги избриша сите траги на Алекс од својот живот, па поранешните љубовници веќе ги нема ни на Инстаграм. Причина за раскинувањето на свршувачката наводно било неверството на Алекс, кој е познат по врските со славни жени.

 

ФОТО: Инстаграм

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО