8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022

Актерката го покажа деколтето, сите занемеа

НАЈЧИТАНО

Актерката Зои Кравиц блесна на црвениот тепих на лондонската премиера на новиот филм за Бетмен во кој ја глуми познатата жена-мачка.

Актерката на црвениот тепих се појави во долг црн фустан на Ив Сен Лоран со интересни исечоци на градите.
Додека позирала, фустанот со отворен грб ги покажал нејзините тетоважи, но и женствените раменици.

Иако Зои се одлучила за дискретна шминка и едноставни бисерни обетки, целокупниот минималистички изглед во комбинација со црниот фустан беше полн погодок на црвениот тепих.

 

 

На премиерата на филмот таа беше фотографирана со колегата актер Роберт Патинсон, кој го игра главниот лик – Бетмен.

 

 

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО