13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022

Адријана Лима го чека своето трето дете на 40-годишна возраст

НАЈЧИТАНО

Адријана Лима го чека своето трето дете на 40-годишна возраст. Убавицата на оригинален начин ја објави среќната вест на ТикТок.

Прекрасната манекенка од Бразил ќе роди дете. Супермоделот сега е во врска со филмскиот продуцент Андреа Лемерс III.

 

На снимката, убавата манекенка најпрво во шеговит тон покажала колку Андре обожава да ја плаши, што можеме и да видиме во безброј симпатични сцени.

Кулминацијата следувала кога одлучила да му „врати“, па таа него го „исплашила“ со позитивниот тест за бременост.

 

Адријана во бракот со поранешниот српски кошаркар Марко Јариќ веќе има две деца, па парот го дели старателството над ќерките Валентина, која има 12 години, и три години помладата Сиена.

 

 

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО