Свет

(Видео) Мажот ја изневери а таа ја истепа љубовницата- Како се брани швалерка од бесна жена

Еден кинески триаголник. Маж со љубовница и изневерена сопруга. Иако ја изневерил сопругат, и е виновен за непријатната ситуација, сепак, тој покажа дека е вистински господин и покрај сè. Додека неговата сопруга се обидуваше да ја претепа неговата љубовница, херојот на оваа приказна лежеше врз девојката со која ја изневерил за да ја заштити од ударите на сопругата.

Откако ги фати љубовниците, лутата жена, со помош на пријател, тргна да им одржи лекција, па дури и се обиде да ја соблече љубовницата гола на сред улица. Во тоа ја спречи сопругот, кој цврсто се фатил за љубовница, дерејки се на жената да ги остави на раат.

Интересно е тоа што измамената сопруга и нејзините пријателки се навредија од неверството и бесот го истурија врз жената, а не врз неверниот сопруг.

Целата драма се одвиваше на истокот на Кина, а сè беше снимано од зачудените минувачи. Никој од нив не се обиде да ја смири ситуацијата.

Видео плејер

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Русија покани војници од 19 земји на парадата на победата на Црвениот плоштад

saso user

Златото на седумгодишен максимум поради тензиите на Блискиот исток

saso user

Дали оваа девојка има најдолга коса во светот? (ФОТО)

saso user