Мода

Емили Ратајковски во сопствена креација на бикини

Британско-американската супермоделка Емили Ратајковски го претстави својот нов дводелен костим за капење од сатен, на себеси…

Дизајнот е нејзин, а моделот, секако, беше самата таа. Видеото објавено на Инстаграм за неколку часа собра над 55.600 допаѓања.

Во однос на цената, горниот дел од бикинито кој е жично порабен оддолу, чини 95 долари. Долниот дел чини 85 долари.

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Армани донираше 1,25 милиони евра за борбата против коронавирусот

saso user

Џорџо Армани со нова пролет-лето колекција

saso user

Линија на облека од остатоци од текстил претворени во модерни дизајни (ВИДЕО)

saso user