Сцена

Синот на Бекамови ја запроси ќерката на милијардерот со прстен од 200.000 долари ФОТО

Синот на дизајнерката Викторија и фудбалерот Дејвид Бекам, Бруклин (21) ја побарал за сопруга својата девојка Никола Пелц, а медиумите пишуваат дека свршеничкиот прстен чини 200 000 долари.

Синот на славната двојка Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин (21) ја запросил својата девојка Никола Пелц, а како што пишуваат медиумите, тој потрошил 200.000 долари на свршеничкиот прстен.

Тие се во врска девет месеци, од крајот на 2019 година, а таа е четири години постара од него и професионално се занимава со глума.

Бруклин е најстариот син на Викторија и Дејвид, а странските медиуми навеедувааат дека прстенот што го купил за својата свршеница има од 4,5 до 5 карати.

Таков прстен имаат Џенифер Лопез, Амал Клуни и Џенифер Лоренс, пренесува британски „Мирор“.

Инаку, Никола Пелц е ќерка на милијардерот Нелсон Пелц, а неговото богатство е проценето на 1,3 милијарди фунти и е многу поголемо од богатството на Бекам, кое беше проценето на 350 милиони фунти лани.

 

FOTO: Instagram

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Моника Белучи првпат јавно го прозва поранешниот сопруг: Се надевам дека ќе почне да се грижи ФОТО

saso user

Исплива нова шокантна снимка: Амбер го тепала Џони, а потоа го исмејувала! ВИДЕО

saso user

Сандра Булок ја покажа ќеркичката што ја посвои пред пет години ВИДЕО

saso user