Сцена

Среде емисија му признала дека го изневерувала со 20 години помладо момче- Сопругата на Вил Смит јавно призна неверство

Џада Пинкет Смит призна дека била во врска со 20-годишниот рапер Август Алсин, кој е пријател на нејзиниот син. Тоа го стори во своето ток-шоу “Red Table Talk”, во кое го угости нејзиниот сопруг Вил Смит. Актерката откри дека сè се случило кога нејзиниот брак бил во криза.

“Ние се оддалечивме и после тоа влегов во врска со Август. Бев ранлива и скршена”, признала Џада и додаде дека врската траела неколку месеци.

Таа откри дека таа и актерот се обиделе да одвојат сè еден од друг,  за на крајот конечно да сфатат дека тоа не е можно. Кога ја прекинала врската со младиот рапер, таа се помирила со Вил и со години не разговарала со младото момче. И покрај кризата, славната двојка повторно е заедно и тврдат дека негуваат „безусловна љубов“ еден за друг.

„Ќе ти вратам за ова“, рече актерот, на што неговата сопруга одговори:

„Мислам дека веќе ми врати, ја заклучивме таа приказна“.

Со години се шпекулира дека парот Смит има отворена врска и дека тие се обожаватели на оргии.

Извор: espreso.rs

Фото: insider.com

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Почина реге музичката легенда Пет Кели ВИДЕО

saso user

Слика на Моне продадена за 24 милиони фунти

saso user

Пех на Серена Вилијамс, дувна ветар и ги откри гаќите на тенисерката ФОТО

saso user