Урбани вести

Бакраческа: Поддршка за бр. 14 за листата на ВМРО–ДПМНЕ и Коалицијата за обнова на Македонија

На граѓаните би им порачала да излезат и да нѐ поддржат на 15 јули бидејќи нивната поддршка ни е најпотребна во овие мигови, а притоа да ги почитуваат здравствените мерки затоа што за мене, како здравствен работник, најважно е здравјето на граѓаните.

Ние Македонците со ѕвезда на челото, срце како планина кое знае да си ги сака корените. За оваа родна грутка македонска треба сите заедно сплотени да се бориме да си ја сочуваме.

Поддршка за бр. 14 за листата на ВМРОДПМНЕ и Коалицијата за обнова на Македонија!

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

РЕБАЛАНС НА БУЏЕТОТ ЗА ИСПЛАЌАЊЕ СТАРИ ДОЛГОВИ И ЛЕТЕН РЕЖИМ НА СООБРАЌАЈ СОГЛАСНО ПРЕПОРАКИТЕ НА УНЕСКО

saso user

ЧЕСТИТКА НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ГЕОРГИЕСКИ ПО ПОВОД МЕЃУНАРОДНИОТ ДЕН НА ВЛАСИТЕ

saso user

МЕРКИ ЗА ПРЕВЕНЦИЈА ОД ШИРЕЊЕТО НА КОРОНА ВИРУСОТ ВО ОПШТИНА ОХРИД

saso user