Сцена

Деми Мур ја покажа домашната канцеларија, фановите згрозени ФОТО

Обожавателите на Деми Мур се згрозени откако таа објави фотографија од својата домашна канцеларија – од бањата.

Во промоцијата на нејзиниот нов подкаст, славната 57-годишна актерка сподели фотографии од бањата каде се наоѓа канцеларијата.

„Возбудена што конечно ќе го споделам она што го работам. Првата епизода од #DirtyDiana излегува в понеделник, 13 јули“, напишала таа покрај фотографијата на која седи на кауч, со лаптоп на масичката, а зад не се гледа и тоалетната школка.

Целата просторија е покриена со тепих, а зад актерката се наоѓа и мијалник и бројни козметички производи. Каучот со цветен дезен порано се наоѓал во нејзината дневна соба, судејќи според фотографиите што ги објавуваше во текот на карантинот.

На втората фотографија се прикажани и влошки, а до неа има голема статуа.

„Оваа бања е дефинитивно проколната“, коментира еден обожовател.

„Ова е најчудната бања што сум ја видел досега“, „Имам многу прашања“, „Деми ???“, се неколку од реакциите.

ФОТО: Instagram

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Уапсена членка на „Пуси рајот“ поради користење дрога, ѝ се закануваат 15 години затвор ФОТО

saso user

Хју Грант нападна непозната жена во Рим и ѝ го зеде мобилниот телефон ВИДЕО

saso user

Кијану Ривс и Кери-Ен Мос и во „Матрикс 4“

saso user