Сцена

„Кралот на Инстаграм“ пристигна во Сплит со својата јахта и со разголени девојки ФОТО

„Кралот на Инстаграм“, Американецот Дан Билзериан (39) со години ја одржува титулата на еден од најголемите плејбоји, за што редовно се фали на социјалните мрежи. Тој секогаш е опкружен со куп голи девојки, а веќе неколку пати е суспендиран поради објавување експлицитен материјал.

Ден Билзериан не открил колку убавици повел со себе на хрватското крајбрежје.

Билзериан е исто така и покераш, а многумина му завидуваат на неговиот животен стил. Но, тие се согласуваат дека тој целиот луксуз во кој ужива, не може да финансира со покер и дека цело време тој се фали со богатството на неговиот татко, кој порано бил една од најголемите „фаци“ на Волстрит.

 

ФОТО: Инстаграм

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Сопругот на Северина признал на суд дека оставил чуден пакет пред домот на Милан Поповиќ

saso user

Селма Хаек: Сакаше орално да ме задоволи па ми се закануваше дека ќе ме убие ФОТО

saso user

Во карантин без шминка: Славните убавици го покажаа „вистинското“ лице ФОТО

saso user