Сцена

Исчезна славната актерка, полицијата мисли дека се удавила, синот пронајден сам на бродот ФОТО

Актерката Наја Ривера исчезна на езерото во Јужна Калифорнија, а нејзиниот четиригодишен син е пронајден сам на брод.

Полицијата верува дека 33-годишната sвезда од серијата „Гли“ се удавила, а потрагата по нејзиното тело е прекината во текот на ноќта па продолжила денеска. Нејзиното синче Џоси Холис Дорси, наводно, им рекол на полицајците дека мајка му скокала во водата и дека повеќе не се вратила.

Naya Rivera | Alma Awards 2012 www.hispaniclifestyle.com | Richard ...

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Најголемата порно-ѕвезда денес е бездомничка во тунел ФОТО

saso user

Ријана: Ми се чини дека Трамп во моментов ментално е најболното суштество во САД

saso user

Новата песна на Роберт Билбилов напишана од Игор Џамбазов – „Тажно диско“ ВИДЕО

saso user