Сцена

Атиџе ја сними својата песна „Покрај река Брегалница“ ФОТО

Атиџе Муратова од документарниот филм „Медена земја“ ја сними својата песна „Покрај река Брегалница“.

За ова информираше на својот Твитер-профил кинематографот Самир Љума, кој сподели фотографија од Атиџе во студио.

FOTO: Tviter

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Во Белград се омажи Јана Стојановска ФОТО

saso user

Запознајте ја манекенката со најтемeн тен на планетата ФОТО

saso user

Жените го исвиркаа Полански- Срамота! Браво педофилу!

saso user