Сцена

Џулија Робертс објави ретка фотографија со сопругот со кој прослави 18 години брак ФОТО

Холивудската актерка Џулија Роберт објави ретка посветена на нејзиниот сопруг Дани Модер во чест на годишнината од нивната венчавка.

Педесет и две годишната добитничка на Оскар објави фотографија со сопругот со која  обележи 18 години од нивниот брак.

Познатата актерка и една година помладиот снимател се запознаа во 2000 година на сетот на филмот „Мексиканец“, а се венчаа две години подоцна.

Имаат три деца, Хенри (12) и 15-годишни близнаци Финеус и Хазел.

Парот не ја споделува интимноста на социјалните медиуми често. Модер лани објави посветена на Џулија на Денот на мајката, а пред тоа ја сподели последната семејна фотографија во 2017 година.

FOTO: Instagram

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Утре аудиција за Јуниорски Евросонг 2019

saso user

Едногодишни близнаци станаа ѕвезди: Родени се со различна боја на кожата ФОТО

saso user

Пинк и синот позитивни на корона: Дајте масовно тестирање

saso user