Видео Македонија Топ вести

(ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) Исправено поздравно глупирање, кој тоа ја сака власта?!

-„Ја поздравувам нашата гордост, ностителката на изборната листа 2, Мишела, аа , Мишела ааа, Мишела Ра… , ах , Ра , ах , Мишела Ра,а ааа , Рашела Мизрахи“?! И сега ниту име не и знаат да и прочитаат ,а сакаат власт?!

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

(Видео)ВМРО ДПМНЕ утре со голема народна трибина на плоштадот во Охрид

saso user

Јосифовска: Одобрението за привремен пасош на Камчев го потпишав по налог на Јанева

saso user

Милошоски: Заев сака небезбедни избори со помала излезност за да го ублажи својот пораз ВИДЕО

saso user