Мода

Женско катче: Предлог фризури за ретка коса

Секоја дама сака да изгледа беспрекорно, а она со кое треба да почмне и се гледа веднаш штом некој ќе ја погледне е косата. Денес ќе ви откриеме кои се фризурите кои даваат убав волумен дури и на тенка и исцрпена коса.

Секоја жена сонува за убава и модерна фризура која ќе биде лесна за стилизирање и ќе и дава волумен на косата. Има список на фризури на кои можете да се потпрете доколку сакате да ги исполните точно овие критериуми.

Погледнете ги предлозите:

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

14 факти кои не сте ги знаеле за своето тело: Русокосите имаат најгуста коса, а носот памти илјадници мириси

saso user

Шортс наместо женска чанта новиот Твитер хит

saso user

Нов бизарен тренд: На породување со пудра и вештачки трепки

saso user