Видео Македонија Урбани вести

(Видео) Што остана од плажа „Немо“ во Горица 3 Охрид

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Димишков: Никогаш во животот не сум ја сретнал Катица Јанева

saso user

Кирацовски: Пендаровски води, ќе победи и во вториот круг

saso user

Македонските затвори преполни, казна издржуваат 1.883 лица, а притвор 291

saso user