Сцена

Михајловиќ изгледа сè подобро! ФОТО

Поранешниот српски репрезентативец и актуелен тренер на италијанскиот клуб Болоња, Синиша Михајловиќ, изгледа сè подобро и подобро откако го помина периодот на лекување од леукемија.

Како што може да се забележи од фотографијата што на социјалните мрежи ја објави неговата сопруга Ариана Тапачиони, тој со гусарска марама на главата и со три прсти покажува дека се чувствува повеќе од одлично.

„Ние сме вистински гусари“, напиша Тапачиони под фотографијата на Инстаграм.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Новиот потег на Меган и Хари ќе му нанесе најголема штета на кралското семејство досега

saso user

Откриена шемата на најголемиот макро на српската естрада: Познати водителки и старлети на листата

saso user

Почина легендарниот пејач Кени Роџерс

saso user