Сцена

Џенифер Анистон го шпионира поранешниот сопруг, опседната е со него

Холивудската миленичка  Џенифер Анистон (51) наводно го шпионирала поранешниот сопруг Џастин Теру со кого се разведе пред неколку години, пишуваат американските таблоиди.

Славната актерка станала многу посесивна и си играла мачка и глувче со Џастин. Таа се обидувала да ги дознае сите детали од неговиот приватен живот.

Таблоидот „Нешенел еквајер“ оди чекор понапред тврдејќи дека таа се смирила со поранешниот сопруг Бред Пит само за да го направи Џастин љубоморен.

Да потсетиме, Џенифер Анистон по пропаднатиот брак со Бред, својата среќа се обиде да ја најде со три години помладиот актер Џастин Теру. Меѓутоа, двојката по две и пол години брак одлучи да се разведе.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Илон Маск продава дел од имотот во Лос Анџелес за 62,5 милиони долари

saso user

Изабел Ипер го доби признанието „Почесното срце на Сараево”

saso user

Нападнати сестрите Кардашијан поради тоалетна хартија: Арогантни, себични богаташки ФОТО

saso user