Сцена

Хајди Клум целосно гола на Инстаграм (ФОТО)

Прекрасната германска манекенка Хајди Клум повторно ги израдува своите машки обожаватели откако на социјалната мрежа Инстаграм објави нови провокативни фотографии.

Како што може да се забележи на фотографиите, Хајди целосно гола се сончала и решила да ги почести фановите со неколку селфи-фотки.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Фото: Емили Ратајковски позираше без градник

saso user

Меган Маркл му ја врати бурмата, а бившиот сега се ожени со милијардерка ФОТО

saso user

И Тамара со смарагдниот фустан меѓу најлошо облечените на Евровизија

saso user