Сцена

Северина ja отвори сезоната за капење ФОТО

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во костим за капење.

„Љубител на морето“ напиша таа во описот на фотографијата. Северина позираше пред базен, а во позадина на фотографијата се гледа и морето, па така таа покажа дека ја отворила сезоната за капење.

 

 

View this post on Instagram

 

Thalassophile ✌🏻 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina (@severina) on 

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Деми Мур му ја одземала невиноста на славниот актер од „Два и пол мажи“ ФОТО

saso user

Кејт Мидлтон првпат ги покажа извежбаните нозе во ултра кратки шорцеви ФОТО

saso user

Босанец се обидува да заработи од смртта на Шаулиќ, нуди превоз на погребот и ланч пакет за 20 евра

saso user