Сцена

По завршувањето на карантинот, Бред Пит не личи на себе! ФОТО

Еден од најпосакуваните холивудски актери на сите времиња, Бред Пит, го смени имиџот. Судејќи по најновите фотографии, актерот прилично се опуштил за време на карантинот и дозволил косата неуредно да расте.

Иако во последно време обично имаше кратка и уредно средена и стилизирана фризура, главно залижана со гел, сега, по завршувањето на карантинот, тој прошетал на улиците на Малибу во сосема поинакво издание.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Татјана не се откажува: Сака на сопругот милијардер да му земе 526 милиони евра!

saso user

„Пријатели“ слават 25-годишнина од пилот-епизодата

saso user

Дафи со денови била силувана и дрогирана

saso user