Сцена

Памела Андерсон сака повторно да се омажи

Актерката Памела Андерсон, ѕвездата од телевизиската серија „Спасувачи на плажа“, изјави дека повторно би се омажила и дека краткиот брак со милионерт Џон Питерс не бил легален, а помеѓу нив двајца немало „ништо физичко“.

Само 12 дена по објавувањето за прекин на венчавката помеѓу Андерсон и Питерс, Памела инсистираше пред медиумите дека „нема свадба, нема брак, нема ништо“.

Андерсон изјави дека има желба повторно да стапи во брак и покрај нејзината „несреќна“ историја на бракови.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Кети Пери сакала да се самоубие кога раскинала со Орландо Блум, ѝ помогнала една работа

saso user

„Жешката“ Ирина по раскинувањето со Бредли Купер, ужива на Ибица ФОТО

saso user

Почина актерот Сем Лојд

saso user