Мода

Ријана издаде нов колекција женска долна облека Лос Анџелес

Пејачката, глумица и дизајнерка Ријана ја издаде својата нова колекција женска долна облека и костими за капење од линијата „Севиџ Екс“.

Освен тоа, Ријана овојпат објави и конкурс за нови модели.

Имено, таа на Инстаграм ќе спроведе натпревар и избор на момчиња и девојки кои ќе ги претставуваат нејзините наредни колекции.

Натпреварот трае од денеска па сѐ до јули.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Мачка ноншалантно прошетала по модната писта на Кристијан Диор ВИДЕО

saso user

Најдобрите селфи фотографии на кои познатите личности позираат без шминка (Галерија)

saso user

Гаќичките се толку мали што треба да се забранат- нова мода бикини за на плажа, а плажа нема!

saso user