Досие Македонија Топ вести

(Фото)Двајца охриѓани пишуваат историја, Др Венко Филипче и Др Игор Балевски.

Една фотографија , милион зборови , двајца најдобри лекари од Македонија на светско ниво.Двајца охриѓани пишуваат историја, Др Венко Филипче и Др Игор Балевски.

Фотографија на Венко Филипче.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Стравот од корона нѐ мобилизира на хигиена, паниката нѐ парализира

saso user

ПО ПРЕПОРАКА НА УНЕСКО ОПШТИНА ОХРИД ИЗГОТВИ РЕГИСТАР НА НЕЛЕГАЛНИ ГРАДБИ

saso user

Царовска: Се залагаме за праведен и еднаков третман за сите работници

saso user