Сцена

Порно-ѕвездата Миа Калифа ја откажа свадбата: Никогаш нема да бидам поштена?

Пензионираната порно-ѕвезда Миа Калифа (27) имаше големи планови за ова лето. Таа требаше да се омажи за својот свршеник, познатиот шведски готвач Роберт Сандберг (26), но поради ситуацијата со пандемијата, таа сега не може да си ја оствари желбата.

Поради епидемијата на коронавирусот кој беснее во светот, Миа ја откажала својата венчавка, а потоа ја споделила својата болка со следбениците на социјалните мрежи.

– Ако наскоро дојде крајот на светот дојде и ако јас не можам да одам покрај својот маж на свадбата, сакам да ме погребате во бел фустан“, напишала Миа. Инаку, Миа е еден од предводничките на останете „Останете дома“, која има за цел да ги натера луѓето да не излегуваат без потреба од дома.

Таа, се пофалила, дека веќе две недели е во домашна изолација, а времето го поминува во игри со „најсреќниот човек на светот“, како што некои го нарекуваат нејзиниот свршеник. Тие играат Плејстејшн. Миа има среќа што Роберт цело време готви.

Mia podijelila bol s pratiteljima: 'Nikad od mene poštene žene'

Mia podijelila bol s pratiteljima: 'Nikad od mene poštene žene'

 

ФОТО: Инстаграм/Принтскрин

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

„Никогаш нема да бидеш позната“: Колегите на Леди Гага направиле група на Фејсбук за да ја тероризираат (ФОТО)

saso user

Измиј ја косата, истуширај се! Обожавателите ја нападнаа Мајли Сарјус ФОТО

saso user

Мадона го преболела коронавирусот, не ни знаела дека е болна

saso user