Здравје

Како да работите од дома, а да мислите дека сте во канцеларија?

Ако сè уште не се навикнавте да работите од дома или не можете да се сконцентрирате во домашни услови, тогаш оваа апликација е токму за вас.

Дечките решиле да им помогнат на вработените кои во периодот на пандемијата се принудени да работат од дома, а тоа го сториле, верувале или не, со тоа што изработиле апликација која ви ја доловува канцелариската атмосфера во вашиот дом.

Едноставно, работите од дома, а се чувствувате како на работа.

Како тоа изгледа, проверете ТУКА.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Како децата да не бидат жртви на разводот на своите родители?

saso user

Како да престанеме да го допираме лицето?

saso user

Заменете го чипсот со оваа намирница и препородете го организмот

saso user