Сцена

Ќерката на трагично настраданиот актер објавила досега невидено видео од него

Медоу Вокер одушеви илјадници фанови на нејзиниот трагично загинат татко Пол Вокер, кои ја следат на Инстаграм.

Ќерката на актерот Пол Вокер објави снимка од нејзиниот татко на својот профил која никој досега не ја видел. На снимката, таа влегува во хотелската соба на татко ѝ и го изненадува за неговиот роденден.

Пол Вокер се смее на видеото и ѝ вели на својата ќерка дека е многу го исплашила, а потоа силно ја прегрнува.

Снимката ги трогна сите што ја виделе на Инстаграм, а за само неколку часа е прегледана половина милион пати.

„Мислев дека никогаш нема да го објавам ова, но некако ми изгледа дека тоа е исправно. Бидете добри. Ве сакам. Останете безбедни“, напишала Медоу.

Пол Вокер загина на 30 ноември 2013 година во тешка сообраќајна несреќа во Калифорнија. Вокер, кој тогаш имаше 40 години, во моментот на несреќата се наоѓал на совозачкото седиште во автомобилот со кој управувал неговиот пријател, кој исто така настрада во несреќата во местото Санта Кларита.

Вокер е најпознат по улогите во филмскиот серијал „Брзи и бесни“.

File:PaulWalkerEdit-1.jpg - Wikipedia

Paul Walker dead- Investigators look at speed, crash impac… | Flickr

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Цел Нови Сад во ред за влезница за концерт на Балашевиќ

saso user

Сопругата на Винсент Касел гола и бремена на насловна ФОТО

saso user

Грда е и стара за тебе, но на озборувањата таа рече дека Кијану Ривс е среќен со неа и им ја затвори устата

saso user