Урбани вести

ЈП ВОДОВОД Охрид воведува ново работно време за  шалтерите за наплата

Според новите измени на забраната за движење кои стапуваат на сила од
08.04.2020 година , ЈП ВОДОВОД Охрид воведува ново работно време за
шалтерите за наплата и тоа:
– Наплатен центар „Корзо“ од 08:00 до 15:00 часот
– Наплатен центар „Комуналец“ од 08:00 до 15:00 часот
– Наплатен центар „Дирекција“ од 08:00 до 14:00 часот

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ГЕОРГИЕСКИ ВО РАБОТНА ПОСЕТА НА ИЗРАЕЛ

saso user

СВИКAНА ТРИЕСЕТТАТА СЕДНИЦА НА СОВЕТОТ НА ОПШТИНА ОХРИД

saso user

ВО ПАРИЗ ПРЕЗЕНТИРАН ПРВИОТ ИЗВЕШТАЈ ЗА ИСПОЛНУВАЊЕ НА ПРЕПОРАКИТЕ ОД УНЕСКО

saso user