Македонија

СКАНДАЛ-Демирхисарскиот градоначалник Марјан фатен со швалерката..???

Градоначалникот на Демир Хисар Марјанче Стојановски  пред пет шест дена бил на секс во кола со швалерка му Александра фризерка од истиот град , објавува порталот ДоказМ.За целосната содржина прочитајте на следниот ЛИНК.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Хелсиншки бара темелна истрага за несреќата на градилиште во Куманово

saso user

(Галерија) Организаторите на „ОхридТрчаТ“, имаа и второ полувреме, “Комуналец ТрчаТ“?!

saso user

Првата Парада на гордоста во Скопје на 29 јуни

saso user