Сцена

Без ниту едно парче облека, најзгодната Американка тренира целосно гола ФОТО

Една од најатрактивните девојки во светот на ММА, Американката Пејџ Ванзант, на социјалната мрежа Инстаграм редовно споделува фотографии, но овојпат отишла ‘чекор понапред’.

Таа во изолација секојдневно вежба за да остане во добра форма, а овојпат одлучила да тренира без ниту едно парче облека на себе – целосно гола.

Набрзо по тренингот таа покажала дека одлично се снаоѓа и во кујната, а на нејзиното голо тело ставила само кујнска престилка.

 

 

 

FOTO: Instagram/Printskrin

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Драган Бјелогрлиќ проговори за несреќата што ја предизвикал син му: Оставете ми го детето на мир

saso user

Кит Харингтон се пријави на рехабилитација по завршувањето на „Игра на тронови“

saso user

Средбата на Меган и Бијонсе сепак била напната, пејачката го прекрши правилото дека кралското семејство последно доаѓа

saso user