Урбани вести

Општина Ресен будно ја следи состојбата со Ковид 19 и презема мерки за заштита на населението од вирусот

#ОСТАНИДОМА

Posted by Zhivko Gosharevski on Петок, 27 март 2020

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Општина Охрид:РЕАКЦИЈА НА ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА НА ОО ВМРО-ДПМНЕ

saso user

ДВАЕСЕТ И СЕДМА СЕДНИЦА НА СОВЕТОТ НА ОПШТИНА ОХРИД

saso user

ОЕМУЦ „СВ. НАУМ ОХРИДСКИ“ ДЕЛ ОД „MACEDONIA MANUFACTURING EXPO 2019“

saso user