Видео Македонија Топ вести

Видео-Охрид во време на полициски час

Posted by OhridSky.com on Среда, 25 март 2020

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Меѓаши до Шекеринска: Треба ли учениците да ги величаат злосторниците на НАТО?

saso user

Цуцуловски: Непотизмот со непотизам не може да се оправда

saso user

Филипче: Нема простор за паника, ГАК подготвена, важно е да го зачуваме здравјето на родилките

saso user