Сцена

Јелена Розга гушната со Ринго порачува „останете дома“

Поп пејачката Јелена Розга како и многу светски ѕвезди деновиве кои им порачуваат на своите фанови да останат дома, на Фејсбук објави фотографија со своето милениче Ринго и со порака „останете дома“.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Северина го пријавила поранешниот зет за киднапирање

saso user

Нова апликација ви дава да се пробиете во Инстаграм профили на други лица, Фејсбук бесен

saso user

Почина легендарниот британски тапанар Џинџер Бејкер

saso user