Сцена

Како Северина се штити од коронавирусот ВИДЕО

 Како Северина се бори проти коронавирусот може да се види на Инстарам каде што е објавено ова видео насловено „Снајка во време на корона“.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Се искараа сегашната и поранешната сопруга на Шредер

saso user

Шерон Стоун нѐ насмеа и воодушеви со изјавите: Мажите се како миксер!

saso user

Хаос на Инстаграм поради старите фотографии од венчавката на една од најубавите актерки ФОТО

saso user