Сцена

Шварценегер дојде со магарето на работа ФОТО

Арнолд Шварценегер е атипичен за неговите потези во јавноста, поради што ги освои срцата на неговите фанови ширум светот. Сега актерот ги изненади сите објавувајќи на својот Инстаграм видео каде откри дека тој ги донел на работа своите миленици – магаре и пони.

И покрај тоа што славниот Терминатор поседува огромни возила, како „хамер“, одлучил да прошета до канцеларијата со своите миленици. Слатката магаре Лулу било во друштво на пони. За време на посетата на неговите миленици на работнотото место, актерот подготвил и послужување, па коњот и магарето имаа убав третман со најразлични грицки.

Лулу го освои вниманието на сите вработени кои ја разгалиле и ја хранеле. Во една симпатична снимка каде магарето и понито душкаат по столовите и масите, актерот ги гали и се смее. Неговите обожаватели полудеа од среќа и го оценија потегот на холивудската sвезда како работен ден на соништата.

ФОТО: Инстаграм/Принтскрин

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Стинг го откажа концертот во Белгија поради здравствени причини

saso user

Откриенo кои ѕвезди ќе глумат во следниот филм за Џејмс Бонд

saso user

Оскаровката итно префрлена во болница по сообраќајната несреќа ФОТО+ВИДЕО

saso user