Сцена

Сопругата го фотографирала Роби Вилијамс целосно гол, па ја споделила фотографијата со светот ФОТО

Роби Вилијамс пред некој ден стана татко по четврти пат, а бебето на свет го донесе сурогат-мајка. Како што е познато, момчето го доби името Бо Бенедикт Ентовен.

„Бо Бенедикт Ентовен Вилијамс е, како и Коко, биолошки наш, но го роди истата неверојатна сурогат-мајка“, напишала на Инстаграм сопругата на Роби, Ајда Филд.

Инаку, сопругата на Вилијамс неодамна на социјалната мрежа објавила уште две работи кои привлекоа големо внимание. Помеѓу другото, фотографија на која Роби Вилијамс сосема гол стои во спалната соба, а таа скришум го фотографирала додека тој не гледал.

„Подобар си како врата отколку како прозорец … Инаку, убава врата“, напишала Ајда.

Сопругата на Роби исто така објавила видео на кое тој го држи штотуку родениот син.

„Прекрасен момент“, напишала таа.

 

Преземањето н
Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Музички спот за ИД во Шведска предизвикува контроверзии (ВИДЕО)

saso user

По тужбите кон студиото Амазон, Вуди Ален работи на нов филм во Барселона

saso user

Родeната сестра на Северина јавно се откажала од неа!

saso user