Сцена

Николас Кејџ на новата девојка и ја покажа сопствената гробница

Холивудскиот актер Николас Кејџ новата девојка ја одвел на неговиот гроб, кој го купил уште во 2010 година и го направил во облик на  пирамида. На гробиштата во Њу Орлеанс го виделе како се држи за рака со мистериозна девојка, на која и ја покажал гробната пирамида висока три мести.  Американските медиуми пишуваат и дека двајцата околу 15 минути ја разгледувале гробницата, двајцата облечени во  црни кожни панталони, кожни јакни, бели мајци и црни чизми.

Кејџ е познат како страствен колекционер на чудни предмети.  Тука спаѓа и гробницата на која на латински е испишано “Се од едно”.  Оваа идеја ја добил по снимањето на филмот„ Национално богатство“ по кој станал опседнат со проучување на историја.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Направивме грешка, го потценивме Корона вирусот-Италијанската инфлуенсерка Кјара Ферањи со донација од 4 милиони евра за помош на болниците

saso user

Почина српскиот актер Игор Первиќ

saso user

Тоше Проески доби улица во село во Србија

saso user