Свет

ВИДЕО Половина грам за 20 евра

На „ЈуТјуб“ се појави интересно видео од двајца момци кои прават „дилерски“ скеч насловен „Пола грам 20 евра“. Секако, првото нешто што ќе ви падне на ум е дека се работи за продавање дрога, но сепак, смешката оди на адреса на коронавирусот.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Затворени училишта во близина на Нотр-Дам, имало присуство на олово

saso user

Една недела без пластика

saso user

Папата одлучи да ја отвори тајната архива на Ватикан од Втората светска војна

saso user