Сцена

Вознемирувачко видео: Бритни Спирс си го скршила стапалото додека танцувала

Поп-пејачката Бритни Спирс на Инстаграм објавила снимка од моментот кога го  стапалото ѝ пукнало додека танцувала.

38-годишната пејачка танцувала во студиото, а потоа се слуша вознемирувачкиот звук на пукање. Бритни паднала на подот и се фатила за ногата.

„Не сум танцувала шест месеци, па тука сум баш возбудена. И да, знам дека сум боса… Немојте да се смеете, но на тој начин подобро се припивам на подот. П.С. Се слуша како си го скршив стапалото, извинете, многу е гласно“, напишала Бритни покрај снимката.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Први фотографии од ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова ФОТО

saso user

Ново силување во Холивуд- Тимоти Хатон ја злоставувал канадската манекенка Сера Џостон

saso user

Ги разоткри фотографијата? Бредли има траги на устата од карминот на Леди Гага (ФОТО)

saso user