Сцена

Кејт Хадсон: Јас сум лоша мајка

Актерката Кејт Хадсон, ќерка на холивудската ѕвезда Голди Хон, призна дека е лош родител на своите три деца, иако пораснала во големо семејство.

-Јас сум лош родител, грешам секој ден . Премногу им викам на моите деца, пцујам пред нив, не ја исполнувам родителската должност бидејки имам многу работни обврски. Но, во исто време има денови кога за себе ке кажам -Јас сум супермама. Готвам, чистам, им помагам при домашните задачи, менувам пелени, вежбам, изјавила таа.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Меј учи од Конте како да игра билјард (ВИДЕО)

saso user

Непознат маж го нападна Џастин Тимберлејк во Париз ВИДЕО

saso user

Мадона постави ригoрозни правила за обожавателите, во спротивно ќе бидат исфрлени од концертот

saso user