Сцена

Хрватската стзарлета Нивес Целзиус со секоја своја објава привлекува внимание на социјалните мрежи

По примерот на Ким Кардашијан која ја осветли својата коса, така и Нивес стана русокоса. Со градник кој ги истакнува нејзините бујни облини Нивс покажа како изгледа. Погледнете:

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Мајката на Силвестер Сталоне има 98 години

saso user

Лејди Гага доби тужба за плагијат на песната „Shallow“

saso user

Да не абортирав, ќе родев од своите силувачи – шокантна исповед на холивудска ѕвезда

saso user