Сцена

Кејти Пери се онесвести за време на снимање емисија, публиката евакуирана ВИДЕО

Поради проблем со цевките, на снимањето на „Американски идол“ дошло до испуштање на штетни гасови. Американската пејачка Кејти Пери се онесвестила поради овие гасови.

Снимањето во живо морало да биде прекинато. Кантри пејачот Лук Брајан и Лајонел Ричи кои заедно со Пери се во жирито на шоуто забележале чудна миризба на сетот.

Ова не е шега, навистина испушта гас, ѝ кажа Брајан на публиката.

Кога веќе биле евакуирани Кејти Пери рекла дека не се чувствува добро и се онесвестила.

„Ова не е шега, навистина се чувствува гас“, рекол Брајан.

„Лошо ми е, многу ми е лошо“, се слуша како вели Кејти.

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Кремирано телото на Лук Пери

saso user

Со помош на донор: Славната пејачка првпат ќе стане мајка во 45. година ФОТО

saso user

Шерон Стоун нѐ насмеа и воодушеви со изјавите: Мажите се како миксер!

saso user