Сцена

Како изгледа денеска убавицата од спотот за „Деспасито“?

Поминаа три години од објавувањето на популарниот хит „Деспасито“ од Луис Фонси, кој ја прослави прекрасната порториканска мисица, Зулејка Ривера.

По улогата во спотот, нејзиниот живот се променил комплетно, манекенката роди син во меѓувреме, но и се разведе од кошаркарот во НБА Jозе Хуан Бара.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Познатиот актер од филмот „Крокодил Данди“ почина од коронавирус

saso user

Џенифер и Бред не можат да ги тргнат рацете еден од друг: Емотивна средба на наградите САГ ФОТО+ВИДЕО

saso user

„Некст тајм“ ја промовира „Нешто ќе те питам бабо“ ФОТО

saso user