Спорт

Има разлика!

На социјалната мрежа Твитер деновиве масовно се шири фотографија направена пред десетина години, а на која позираат младите фудбалери Кристијано Роналдо, Ван Нистерлој, Рио Фердинанд и Вејн Руни.

Има разлика, зарем не?

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Македонија без Велко Маркоски на Европското

saso user

Андријана Будимир и Владо Недановски дел од Комисијата за спорт на СДСМ

saso user

Минимален пораз на Вардар на гостувањето во Украина

saso user