Сцена

Мадона ги згрози следбениците, пие урина за здравје

Светската ѕвезда Мадона не престанува да ја шокира јавноста. Тоа го прави и од стартот на нејзината кариера, но овој пат ја откри бизарноста со која го чува своето здравје и убавина. Таа објави снимки на социјалните мрежи  како се капе во када полна со студена вода и мраз, која, како што вели, би трепало да и ги излечи модринките кои ги добила на турнејата, но и да и ги зацврсти мускулите. По капењето таа се напи чаша од својата урина. Овој гест ги згрози сите нејзини следбеници, а таа само искоментира:

-Многу е добро да се пие урина откако ќе излезете од студена купка, напиша таа.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Козби постигна договор со жените кои го тужеа за клевета

saso user

Лени Кравиц доаѓа во Скопје со 10 камиони со опрема за звук и светло

saso user

Жељко Бебек ограбен во Загреб, објави на Фејсбук список на украдените работи ФОТО

saso user