Македонија

Заев открива: Се хранам со салама и виршли, во Скопје живеам како студент ВИДЕО

Во шоуто „Еден на Еден“, кое ќе се емитува в недела на Канал 5 телевизија од 18.30 часот, поранешниот премиер Зоран Заев на Жаре му открива дека живее сам во премиерската вила, која храна му е најчесто на менито и многу други лични приказни.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Пренасочување на сообраќајот кај Кочани до 15 часот

saso user

Обвинет Стевчо Јакимовски, општината Карпош ја оштетил за повеќе од 230 илјади евра

saso user

Денеска ќе паѓа жолт дожд

saso user