Сцена

Данската водителка Иви Стовинг ги врачувала наградите на доделувањето на „Zulu awards”, потполно гола.

Единствено што го красело нејзиното меѓуножје била големата црвена буква „З“, а се претпоставува дека тоа означува назив на наградата на истоимената телевизија која која доделува награди за спорт, филм, музика и реклами.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Ритамот на Суперхикс и по 25 години го размрда МКЦ

saso user

Шехерезад и Онур станаа родители вторпат

saso user

Орнела Мути ќе плати казна од 30.000 евра зашто вечерала со Путин

saso user