Свет

Љубов на прв постер

Што да прави човекот кога му се допаѓаат девојките од постерот?

Водоотпорна вода@geosinklinalno

Полноќна љубовна авантура.

Embedded video

See Водоотпорна вода’s other Tweets
Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Кутре пронајдено живо под урнатините еден месец по ураганот на Бахамите

saso user

Трамп ја откажа средбата со данската премиерка, откако таа одби да им го продаде Гренланд на САД

saso user

Британската Влада застана зад својот амбасадор во САД, по нападот од Трамп

saso user